Wypadek w Woźnikach skrzyżowanie Harcerskiej i Kopernika 12.12.2016rDodano:

W dniu 12.12.16r około godziny 16:05 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do wypadku w Woźnikach na skrzyżowaniu ulic Harcerska i Kopernika. Po przyjeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu biorą udział dwa samochody osobowe marki Audi i Opel. Wszyscy uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach, jednak pasażerka Audi została zabrana przez ZPR do szpitala.

Działania straży polegały na:

-zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia,

-kierowaniu ruchem pojazdów,

-odłączeniu akumulatorów,

-usunięciu pozostałości po zdarzeniu.

W akcji brały udział:

- 1 zastęp JRG Lubliniec,

- 2 zastępy OSP Woźniki,

- 1 Zespół Pogotowia Ratunkowego,

- Policja,

- Inne służby.

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!