Wypadek w miejscowości Śliwa 14.09.2012r.Dodano:

Dnia 14.09.12 około godziny 8.10 strażacy naszej jednostki zostali zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości  Śliwa na trasie 789. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel Astra z samochodem marki Fiat Cinqecento. W samochodzie Fiat znajdowała się kobieta która kierowała pojazdem, a kierowca (też kobieta) z samochodu Opel została wydobyta z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Obydwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala przez zespoły pogotowia.

Działania straży polegały na:

-zabezpieczeniu miejsca zdarzenia

-wydobyciu osoby poszkodowanej z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych

-odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach

-pomocy w załadunku uszkodzonych pojazdów

-usunięciu pozostałości po zdarzeniu

W akcji brały udział:

- 1 zastęp JRG Lubliniec (GBARt 2,5/24)

- 2 zastępy OSP Woźniki( GBA 2,5/16; SlRt)

- 2 zespoły Pogotowia Ratunkowego

- Policja

- inne służby

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!