Akcja gaśnicza w Toszku 7-8.05.2011r.Dodano:

Jednostki naszej gminy Woźniki oraz Kamienica Śl. wchodzą w skład Kompanii Gaśniczej OSP Nr 7 "Lubliniec" Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego. Dnia 7.05.2011 około godziny 15.45 zostały powiadomione syreną alarmową o koncentracji kompanii na terenie JRG w Lublińcu. Po krótkiej odprawie i przekazaniu rozkazów wszystkie zastępy kompanii wyruszyły do kontynuowania akcji gaśniczej trwającej już kilka dni w miejscowości Toszek. Na miejscu przejęliśmy stanowiska gaśnicze po strażakach Kompanii Tarnowskie Góry. Nasi strażacy pracowali przy trudnej akcji gaśniczej na składzie zużytych opon oraz innych materiałów gumowych wraz z jednostkami JRG z różnych miast Śląska oraz jednostkami OSP miejscowymi jak i przybyłymi z innych powiatów. Szczęśliwy powrót nastąpił 8.05.2011 około 19.00 .

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!