Dofinansowanie zakupu nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego. Dodano:

Ochotnicza Straż Pożarna w Woźnikach otrzymała dofinansowanie na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Renault w ramach Programu: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych” realizowanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Nasza jednostka realizuje zadanie pod nazwą: „ Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego do likwidacji zagrożeń środowiska naturalnego na terenie działania Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach” dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przy współudziale finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Gminy Woźniki oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach.
Wartość całego projektu wynosi 1162350,00 zł.
Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc !!!