Dofinansowanie z Fundacji KGHM Polska Miedź dla OSP. Dodano:

Zarząd oraz strażacy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach informują, iż udało się pozyskać dofinansowanie z Fundacji KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie w ramach Konkursu pn.: "Fundacja KGHM Polska Miedź dla OSP" na zakup umundurowania strażackiego specjalnego w ramach projektu pn. "Zwiększenie potencjału ratowniczego oraz środków ochrony indywidualnej w jednostce OSP Woźniki" w wysokości 10000,00 zł.
Kwota dofinansowania wraz z wymaganym wkładem własnym środków finansowych jednostki została wykorzystana na zakup 2 sztuk ubrań specjalnych, 2 sztuk hełmów strażackich oraz 2 par butów specjalnych. Otrzymane dofinansowanie jest kolejnym ważnym krokiem w rozwój jednostki i utrzymanie gotowości bojowej w najwyższym stopniu. Za okazane wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.