Dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego RolnikówDodano:

Zarząd oraz strażacy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach informują, iż udało się pozyskać dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników z siedzibą w Warszawie w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie ratownictwa i ochrony ludności pn.: "Wyposażenie w sprzęt ratowniczo - gaśniczy , remont i modernizacja strażnic jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich" na zakup sprzętu ratowniczego w wysokości 3800,00 zł. Kwota dofinansowania wraz z wymaganym wkładem własnym środków finansowych jednostki została wykorzystana na zakup parawanu ochronnego, tłumic gaśniczych, węży tłocznych W52 oraz W75. Otrzymane dofinansowanie jest kolejnym ważnym krokiem w rozwój jednostki i utrzymanie gotowości bojowej w najwyższym stopniu. Za okazane wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.