Przekazanie pompy hydraulicznej LukasDodano:

Dnia 27.09.2018r w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach została przekazana pompa hydrauliczna Lukas. Zarząd po zakupie nowej pompy z dotacji pozyskanej od Pana Posła na Sejm RP Andrzeja Gawrona ze środków ministerstwa podjął decyzję o przekazaniu używanej do tej pory pompy jednostce OSP Kamienica, gdzie nadal będzie służyła miejscowym strażakom. W obecności inspektora ds ppoż Piotra Kalinowskiego prezesi i naczelnicy obydwu jednostek dokonali przekazania sprzętu oraz podpisali niezbędne dokumenty.