Bukmacher Mostbet w Polsce to Twój niezawodny towarzysz rozrywki online! Tutaj masz możliwość wygrania dużych pieniędzy w zakładach sportowych i kasynach online z wysokimi kursami. Ponadto możesz cieszyć się naszymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i szybkimi wypłatami. Zarejestruj się już dziś i uzyskaj dostęp do najlepszych gier i zakładów dzięki aplikacji mobilnej Mostbet!

Nowy sprzęt już w podzialeDodano:

NOWY SPRZĘT JUŻ W PODZIALE

W dniu 28.08.2018r. został wprowadzony nowy agregat hydrauliczny firmy Lukas. Zastąpi on już wysłużony agregat firmy Lukas, który został zakupiony w 2000 roku. Wszystkie narzędzia zostały dostosowane do nowego systemu złączy tak, aby poprawić skuteczność pracy. Sprzęt mogliśmy pozyskać dzięki dotacji przekazanej przez Posła na Sejm RP Pana Andrzeja Gawrona, który to złożył poprawkę do budżetu Państwa w 2018r.

Zarząd i strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach składają serdeczne podziękowanie na ręce Pana Posła na Sejm RP za duży wkład pracy na rzecz jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz za wspieranie naszej jednostki przy zakupie samochodu gaśniczego Man tak i przy zakupie agregatu.

Za Zarząd

Prezes OSP Woźniki

dh Krzysztof Nowacki

 

< Wstecz