Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Krynica Morska 2018r.Dodano:

OBÓZ MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH KRYNICA MORSKA 2018r.

W dniach 28.06 do 08.07.2018r członkowie MDP Gminy Woźniki w ilości 49 uczestników oraz 5 osób kadry przebywali na obozie wypoczynkowo-szkoleniowym w Krynicy Morskiej. Gościliśmy w obozie na terenie hufca ZHP Katowice. Młodzież nie tylko odpoczywała, ale też szkoliła się z zakresu rzemiosła strażackiego i udzielania pierwszej pomocy. Zwiedziliśmy również centrum M.Kopernika i zespół katedralno-zamkowy w Fromborku, gdzie dopłynęliśmy statkiem. Młodzież miała również możliwość obejrzenia ciekawego akwarium morskiego w Gdyni jak i zwiedzić okręt ORP Błyskawica zacumowanego w gdyńskim porcie. Skorzystaliśmy również z pięknej pogody (która nam dopisała), aby poplażować i wykąpać się w Bałtyku. Pomimo służb i wart nocnych humor dopisywał każdego dnia. Wyjazd członków MDP odbył się dzięki dofinansowaniu Gminy Woźniki, KG Państwowej Straży Pożarnej, wpłatą rodziców i jednostką OSP z gminy. Podziękowanie również kierujemy do Komendanta oraz wszystkim osobą z hufca Katowice, którzy nas przyjęli na miejscu oraz dbali o nasz pobyt. Warto też wspomnieć i podziękować naszemu przewoźnikowi firmie transportowej „CIUK”, a w szczególności kierowcy Panu Romanowi za perfekcyjne i bezpieczne prowadzenie autokaru. Dziękuje kadrze w osobach Wiktoria Kuliś OSP Ligota, Kamila Ordon OSP Babienica, Dominik Ordon OSP Babienica, Krzysztof Musik OSP Ligota oraz wszystkim uczestnikom, którzy z nami przebywali w Krynicy Morskiej.

dh Krzysztof Nowacki

Komendant Gminny

Zdjęcia w dziale GALERIA!!!