V Turniej piłki nożnej halowej 1.12.2012.Dodano:

V Turniej piłki nożnej halowej 1.12.2012.

Gimnazjum w Woźnikach, Sekcja Piłki Siatkowej przy OSP w Woźnikach oraz OSP Woźniki to organizatorzy V turnieju piłki halowej który odbył się w miejscowej hali sportowej. Turniej ten został zorganizowany we współpracy z Gminą Woźniki i przez nią dofinansowany. W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn: Pozytywka- Woźniki, Unia Kalety, Piorun –Kamienica Śl, DWI- Katowice , Spocone Naleśniki- Woźniki, FC Jarzębina –Woźniki, Torpedo –Woźniki, Osadnik- Psary, Black Brothers- Woźniki, Rumuny- Woźniki. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy rozgrywkowe (losowanie) z których do dalszych rozgrywek awansowały po dwie drużyny z grupy . W rozgrywkach półfinałowych spotkały się drużyny: Rumunów z Spoconymi Naleśnikami oraz DWI z Black Brothers. Po zaciętych meczach z dogrywkami o zwycięstwo walczyły drużyny Black Brothers z Spoconymi Naleśnikami, z których ta pierwsza zdobyła mistrzostwo. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna DWI z Katowic, a czwarte drużyna Rumunów. Dla wszystkich walczących w turnieju organizatorzy przygotowali nagrody w postaci sprzętu sportowego, statuetki oraz dyplomy za udział, a także poczęstunek po zakończeniu turnieju. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek i grą fair play czuwał sędzia zawodów Sebastian Król któremu serdecznie dziękujemy. W skrócie przedstawiłem drużyny biorące udział, tabele końcową oraz sędziego zawodów, jednak trzeba podziękować tym którzy przygotowali ten wspaniały turniej i pracowali, aby wszystko szło sprawnie i na czas. Koledzy Józef Nowak, Bartłomiej Pliczko i Michał Hajda „ukrywający się” za nazwą Sekcja Piłki Siatkowej to osoby dzięki którym ten turniej się odbył. Panowie bardzo serdecznie Wam dziękujemy i pragniemy się spotkać w nowym roku na podobnym turnieju organizowanym przez sekcję. Podziękowania kieruje również w stronę Pani mgr.M.Opiełka -dyrektor Gimnazjum w Woźnikach za udostępnienie hali sportowej oraz wszystkim pracownikom którzy byli z nami przez cały czas trwania rozgrywek . Zdjęcia z turnieju można zobaczyć na stronie www.ospwozniki.vgh.pl. Na koniec życzę wszystkim spokojnych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku .

Prezes OSP Woźniki

Krzysztof Nowacki