Dotacje OSP Woźniki w 2011Dodano:

Ochotnicza Straż Pożarna w Woźnikach w roku 2011 otrzymała z Gminy Woźniki dotację na wykonanie następujących zadań :

1. Zorganizowanie wolontariatu do odnowienia kaplicy św.Floriana w Woźnikach – dotacja 2500,- (dwa tysiące pięćset zł) .Zadanie wykonano oraz rozliczono.

2. Upowszechnienie aerobiku w Woźnikach – dotacja 2350,- (dwa tysiące pięćset zł).Zadanie wykonano oraz rozliczono.

3. Propagowanie piłki siatkowej w gminie Woźniki – dotacja 2500,-(dwa tysiące pięćset zl). Zadanie wykonano oraz rozliczono.

4. Ratownictwo medyczne w szkole podstawowej – dotacja 1000,-(tysiąc zł).Zadanie wykonano oraz rozliczono.

5. Propagowanie pszczelarstwa w gminie – dotacja 2500,- (dwa tysiące pięćset zł).Zadanie wykonano oraz rozliczono.

6. Nawiązanie współpracy z grającymi w skata w Kravare – dotacja 300,- (trzysta zł). Zadanie wykonano do rozliczenia do 31.01.12.

7. Odnowienie współpracy OSP Woźniki – SDH Kravare – dotacja 300,- (trzysta zł).Zadanie wykonano do rozliczenia do 31.01.12.

8. Strażacki festyn integracyjny – dotacja 1000,-(tysiąc zł) . Zadania nie wykonano ,dotacje zwrócono .

9. Wyjazd na wystawę, dotacja 309,-. Zadanie wykonano i rozliczono.