Zebranie sprawozdawcze za 2017r.Dodano:

Zebranie sprawozdawcze za rok 2017 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach

W dniu 24.03.2018 roku w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2017. Dokonano podsumowania całego roku, wykonanych zadań oraz przedstawiono rozliczenie finansowe za rok sprawozdawczy. Zatwierdzono również plan pracy oraz plan finansowy na rok 2018. Po odczytaniu protokółu komisji rewizyjnej przeprowadzono głosowanie nad udzieleniem absolutorium za rok sprawozdawczy. Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Alojzy Cichowski oraz z-ca komendanta powiatowego PSP w Lublińcu mł bryg Artur Szymanek. Zostały wręczone także odznaki dla MDP oraz członków drużyny - zdobywców 1 miejsca w zawodach gminnych oraz powiatowych. Wręczono również odznaki za wysługę lat. Następnie druhowie zostali poinformowani, że jednostka posiada własny medal. Zaprojektowany przez dh Piotra Kalinowskiego „Za zasługi dla promowania działalności OSP Woźniki” imienia Karola Gniłki. Był to strażak który w 1912r w Woźnikach uratował roczne dziecko z pożaru za co otrzymał pochwałę od wojewody(stanowisko obecne). Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej podjął uchwałę o przyznaniu pierwszego medalu jednostki panu Burmistrzowi Alojzemu Cichowskiemu, co też uczyniono na zebraniu sprawozdawczym. Po odczytaniu uchwał zebranie zakończono.