Podziękowanie - obóz MDPDodano:

PODZIĘKOWANIE

W dniach 29.06. - 6.07.2017r. członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych jednostek OSP Gminy Woźniki przebywała na obozie wypoczynkowo-szkoleniowym w miejscowości Krynica Morska. Gościliśmy w obozie Hufca ZHP Katowice, gdzie wraz z zuchami oraz harcerzami z Katowic spędzaliśmy miło czas nad naszym morzem. W trakcie pobytu zwiedziliśmy obóz koncentracyjny w Sztutowie, zamek w Malborku, muzeum zalewu wiślanego oraz latarnie morską w Krynicy. Mogliśmy również poznać zakres prac i sposobów przy pozyskiwaniu bursztynu jak również zasady budowania małych łodzi wiosłowych oraz wykonywania węzłów marynarskich. Jednak nasz pobyt to nie tylko odpoczynek i zabawa to również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz ćwiczenia strażackie.

Wszystkiego tego mogliśmy dokonać dzięki ludziom dobrej woli. W imieniu swoim jako organizatora i zarazem Komendanta Gminnego jak i kadry obozu wraz z wszystkimi uczestnikami obozu serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza i zarazem Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP w Woźnikach za środki finansowe przeznaczone na zorganizowanie tego wyjazdu. Dziękuję inspektorowi UG Piotrowi Kalinowskiemu, z którym to zawsze łatwiej przejść przez zawiłości przepisów. Słowa podziękowania również dla wszystkich pracowników Urzędu Gminy Woźniki, którzy też w jakimś stopniu byli zaangażowani w nasz wyjazd. Dziękuję również rodzicom za wkład finansowy, za zaufanie jakim nas opiekunów obdarzyliście powierzając swoje pociechy. Wypada, a wręcz trzeba wymienić tu firmę transportową „CIUK” z Psar, a zwłaszcza Piotrka Ciuk wspaniałego kierowcy, który to szczęśliwie i bezpiecznie nas przewoził w trakcie naszego pobytu.

Pozostał jeszcze jeden człowiek, o którym nie zapomnimy czyli wspaniały kierownik ośrodka ZHP w Krynicy hm. Jerzy Plewnia wraz z Panią Kwatermistrz oraz pozostałymi pracownikami, dzięki którym mogliśmy spokojnie wypoczywać. Podziękowanie kieruję również do uczestników - BYLIŚCIE WSPANIALI!!! Na koniec słowa uznania i podziękowania kieruje do kadry obozu: Monika Kowalska-OSP Babienica, Wiktoria Kuliś -OSP Ligota Woźnicka, Michał Mierzwa-OSP Woźniki, Michał Nowacki-OSP Woźniki dziękuje za wspaniałą pracę i czuwanie nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych.

DZIĘKUJĘ

Komendant ZOSP Gminy Woźniki

dh Krzysztof Nowacki

Zdjęcia grupowe w dziale GALERIA!!!